Filtr kabinowy FENDT zam. FENDT F178810130040 , FENDT H178810130070, ZETTELMEYER 0034022023, PANCLEAN KPG1021, HENGST E619L. HIFI SC50130

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 59,25 zł 59.25
ilość szt.
Ocena: 0
Producent: zam. FENDT
Kod produktu: 50130

Opis

ZASTOSOWANIE:

FENDT , ZETTELMEYER 

 

Wymiary: 295 x 214 x 54 mm

 

ZAMIENNIKI:

FENDT F178810130040

FENDT H117811130100

FENDT H178810130070 

FENDT H260810140180

ZETTELMEYER 0034022023

ZETTELMEYER 3402202 

HENGST E619L

HIFI SC50130

PANCLEAN KPG1021

Sędziszów WA55470

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl