Filtr powietrza ATLAS COPCO GA 200 , GA 315, GA132 , GA 180 VSD, zam. ATLAS COPCO 1621054799, ATLAS COPCO 1635040600, BECKER 909520, MANN C36840/1. AC 1030097900, AC 1619378400, AC 1621054700, AC 1621054799, AC 1621574200 , AC 1621574299, AC 1621574100

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 266,38 zł 266.38
ilość szt.
Ocena: 0
Kod produktu: 10939

Opis

ZASTOSOWANIE:

COMPAIR HOLMAN; INGERSOLL, GARDNER DENVER ESD90;

ATLAS COPCO GA seria m.in: GA 132, GA 1210, GA 1308, GA 132, GA 1407, GA 1408, GA 1410, GA 160, GA 200, GA 200 W, GA 180 VSD, GA808, GA 810

 

Wymiary:

HGT - 360mm

zew - 350mm

wew - 240mm /14mm

 

ZAMIENNIKI:

ATLAS COPCO 1635040600

ATLAS COPCO 1621.5741.99

ATLAS COPCO 1621.0547.00

ATLAS COPCO 1030.0979.00

Atlas Copco 1030097900

Atlas Copco 1030097999

Atlas Copco 1619378400

Atlas Copco 1621054700

Atlas Copco 1621054799

Atlas Copco 1621574200

Atlas Copco 1621574299

Atlas Copco 1621057400

Atlas Copco 1621574100

Atlas Copco 2906009200

Atlas Copco 2906020000

Atlas Copco 1630040699 

COMPAIR OEM - 1262A0157;

INGERSOLL 50245950, INGERSOLL 50335124

HIFI SA10939, DEMAG 1262A0157

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl