Filtr powietrza ATLAS COPCO GX5 zam. BOGE 569004101, INGERSOLL 23092497 , MANN C630, CECCATO 2200640815 ATLAS COPCO 1622.0658.00

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 28,50 zł 28.50
ilość szt.
Ocena: 5
Kod produktu: 19382

Opis

ZASTOSOWANIE:

sprężarki ATLAS COPCO GX5,

AS MOTOR: AS 53

ATLAS COPCO: GX 2 GX 3 GX 4 GX 4 FF GX 5 SCK 7 X 200

CECCATO: CSM 3 CSM 4 CSM 5,5 CSM 7,5 MSM 2,2 MSM 3 MSM 4 MSM 5,5

FINI CUBE 10.500 F CUBE 7 - 10 ; INGERSOL RAND 

MARKS:MSM 2,2 MSM 3 MSM 4 MSM 5,5

BOGE C - Serie CD - Serie CL - Serie CLD - Serie,

DARI DRK seria, FIAC CUBE, FINI ROTAR, KUBOTA M seria,

 

Wymiary:

HGT - 70mm

zew - 60mm

wew -35,8mm

 

ZAMIENNIKI:

INGERSOLL RAND 23092497

MANN C630,

AMHC 10000037,

BOGE 569 004 101, 568004101, 5690041661P,

DALGAKIRAN 1311123505,

FS CURTIS 2116040161,

LIEBHERR 11698297,

POWER SYSTEM 480032,

CECCATO 2200640815

ATLAS COPCO 1622.0658.00

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl