Filtr powietrza BOGE C seria / ATLAS COPCO GX5 zam. BOGE 569004101, INGERSOLL 23092497 , MANN C630, CECCATO 2200640815 ATLAS COPCO 1622.0658.00

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 27,20 zł 27.20
ilość szt.
Ocena: 5
Kod produktu: 19382

Opis

ZASTOSOWANIE:

sprężarki ATLAS COPCO GX5,

AS MOTOR: AS 53

ATLAS COPCO: GX 2 GX 3 GX 4 GX 4 FF GX 5 SCK 7 X 200

BAUER KOMPRESSOREN

CECCATO: CSM 3 CSM 4 CSM 5,5 CSM 7,5 MSM 2,2 MSM 3 MSM 4 MSM 5,5

FINI CUBE 10.500 F CUBE 7 - 10 ; INGERSOL RAND 

MARKS:MSM 2,2 MSM 3 MSM 4 MSM 5,5

BOGE C - Serie CD - Serie CL - Serie CLD - Serie,

DARI DRK seria, FIAC CUBE, FINI ROTAR, KUBOTA M seria,

 

Wymiary:

HGT - 70mm

zew - 60mm

wew -35,8mm

 

ZAMIENNIKI:

INGERSOLL RAND 23092497

BAUER N25950

MANN C630,

AMHC 10000037,

BOGE 569 004 101, 568004101, 5690041661P,

DALGAKIRAN 1311123505,

FS CURTIS 2116040161,

LIEBHERR 11698297,

POWER SYSTEM 480032,

CECCATO 2200640815

ATLAS COPCO 1622.0658.00

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl