Filtr powietrza HYUNDAI HL770-9; 11Q8-20120; ATLAS 2914501100 COMPAIR A13368774 DOOSAN 47400037 KOMATSU 6001856120 LIEBHERR 737095603 TEREX 15270189

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 75,50 zł 75.50
ilość szt.
Ocena: 0
Producent: zam. HYUNDAI
Kod produktu: ATH016121

Opis

ZASTOSOWANIE:

wkład wewnętrzny

HYUNDAI HL770-9;

Hyundai R360LC-9, R380LC-9, R480LC-9, R520LC-9;

 

ZAMIENNIKI:

HYUNDAI OEM - 11Q8-20120; 11Q820120;

ATLAS 2914501100

COMPAIR A13368774

DOOSAN 47400037

KOMATSU 6001856120

LIEBHERR 737095603

TEREX 15270189

HIFI SA16121

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl