Filtr powietrza zam. SCHMIDT 10962719, CATERPILLAR 3620107, INGERSOLL 23676455 , ATLAS 8049128

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 225,00 zł 225.00
ilość szt.
Ocena: 0
Producent: HIFI JURA
Kod produktu: SA 17453

Opis

ZASTOSOWANIE:

Filtr powietrza ALPIN MC 60

Filtr powietrza JCB TM 310 S

Filtr powietrza SCHMIDT SWINGO 200

Filtr powietrza ATLAS 1404 ZW

Filtr powietrza CASE 921 G , FARMTRAC 9120 DTN

Filtr powietrza kompresory INGERSOLL , COMPAIR 

  

ZAMIENNIKI:

ATLAS 8049128

CASE 47707356

COMPAIR ZS1087405

SCHMIDT 10962719,

CATERPILLAR 3620107,

INGERSOLL 23676455.

HIFI SA17453

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl