kompletny filtr powietrza DONALDSON G082525 , fi wlotu 95 mm, fi wylotu 89 mm

kompletny filtr powietrza DONALDSON G082525 , fi wlotu 95 mm, fi wylotu 89 mm
  • nowość
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 10 dni
Cena: 300,00 zł 300.00
ilość szt.
Ocena: 0
Producent: DONALDSON
Kod produktu: G082525

Opis

ZASTOSOWANIE:

maszyny rolnicze, budowlane filtr powietrza kompletny z wkładem wewnętrznym

 

WYMIARY :

proste wyście

fi wlotu 95 mm

fi wylotu 89 mm

Maksymalna średnica korpusu 212.09 mm 

Długość korpusu 246.2 mm 

Długość całkowita 461.518 mm

Przepływ znamionowy – zakres nis. 4.7 m³/min (166 cfm)

Przepływ znamionowy – zakres śr. 5.4 m³/min (191 cfm)

Przepływ znamionowy – zakres wys. 6.1 m³/min (215 cfm)

Ograniczenie – zakres nis. 152 mm H2O (5.98 inch H2O)

Ograniczenie – zakres śr. 203 mm H2O (7.99 inch H2O)

Ograniczenie – zakres wys. 254 mm H2O (10.00 inch H2O)

Styl Uszczelnienie promieniowe

Rodzina filtrów FPG

Marka RadialSeal™

 

 

 ZAMIENNIKI:

AGCO 113060M1

ALLMAND BROS MA381AC

B R LEE INDUSTRIES 38385

CASE/CASE IH 6190657M91

COMPACTION AMERICA 05730018

DIAMOND 2500355

DOOSAN 40041400252

DYNAPAC 4700374727

ELGIN 1047024

GRADALL G4090501

HAY & FORAGE 65350

JLG 10733141

JOHN DEERE RE64098

LONKING 60101100728

LULL 10733141

MACDON 111051

MORBARK 29321389

NEW HOLLAND 4169

OMNIQUIP PARTS WORLD WIDE 10733141

PETTIBONE LPP33141

PORTAGE MANUFACTURING 65350

SHANZHONG J18007A011000

SIGMA AIR CONDITIONING 460C103

SKYJACK 709773

SUNWARD 750201011244

TRAK INTERNATIONAL 10733141

VACTOR MANUFACTURING 47791A

VERMEER 1184960011

YTO 240100097310

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl