Filtr hydrauliczny zam. LIEBHERR 11065676, LIEBHERR 12267987, LIEBHERR 12267990, LIEBHERR 511714314, LIEBHERR 11696964, REGELTECHNIK B66-152-411P

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 837,55 zł 837.55
ilość szt.

Opis

ZASTOSOWANIE:

Filtr hydrauliczny SH68308 przeznaczony jest do układów hydraulicznych maszyn ciężkich. Stosowany jest m.in. w wybranych koparkach, maszynach przeładunkowych i urządzeniach marki Liebherr.

LIEBHERR A 924, A 928, HS 8130 HD Litronic, LH 120, LH 30, LH 35, LH 40, LH 50, LH 60, LH 80, LR 1130, R 924 COMPACT, R 924 COMPACT TUNNEL, R 950 IV/4F, R 956, R 956, R 956 Litronic Gen 6, R 956 Litronic Gen 6, R 960 IIIA/3, R 960 IIIB/4I, R 960 IV/4F, R 966 IIIA/3, R 966 IIIA/3, R 966 IIIB/4I, R 966 IIIB/4I, R 966 IIIB/4I, R 966 IV/4F, R 970 SME IIIA/3, R 970 SME IIIB/4I, R 970 SME IV/4F, R 976 IIIA/3, R 976 IIIB/4I, R 976 IIIB/4I, R 976 IIIB/4I, R 976 IV/4F,

 

Wymiary:

HGT - 720mm

zew - 156mm

wew - 101mm

 

ZAMIENNIKI:

LIEBHERR 11065676

LIEBHERR 12267987

LIEBHERR 12267990

LIEBHERR 511714314

LIEBHERR 11696964

LIEBHERR 11247604

REGELTECHNIK B66-152-411P

REGELTECHNIK B66152411P

HIFI SH68308

 

Filtr hydrauliczny HIFI FILTER SH68308 przeznaczony jest do filtracji oleju w układach hydraulicznych maszyn ciężkich. Pomaga zatrzymywać zanieczyszczenia, wspierając ochronę podzespołów i prawidłową pracę układu hydraulicznego.

Filtr HIFI FILTER SH68308 to wysokiej jakości zamiennik filtra stosowanego w wybranych maszynach Liebherr, zapewniający odpowiednią filtrację oleju hydraulicznego. HIFI FILTER to uznany specjalista w dziedzinie filtracji, oferujący rozwiązania dla maszyn budowlanych, rolniczych i przemysłowych. Wybierając filtr SH68308, stawiasz na doświadczenie producenta i jakość filtracji, która pomaga chronić podzespoły hydrauliczne oraz utrzymać sprawność maszyny.

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl