Filtry oleju

Olej silnikowy, nawet ten o doskonałym składzie i reprezentujący wysoką jakość, może zawierać zanieczyszczenia. W trakcie użytkowania pojazdu lub maszyny, w silniku mogą osadzać się te niepożądane substancje, co niejednokrotnie prowadzi do poważnych awarii. Zapobiec temu można regularnie wymieniając filtr oleju na nowy i niezawodny. Dzięki temu można optymalnie wykorzystać moc silnika, zapobiec nadmiernemu zużyciu paliwa.

W tej kategorii umieściliśmy filtry oleju przeznaczone do samochodów oraz innych pojazdów i maszyn silnikowych. Są one bardzo chłonne, wysoko skuteczne, odporne na trudne warunki zewnętrzne, w tym wysoką temperaturę i jej zmiany. Tego typu część jest najczęściej wymienianym filtrem w motoryzacji stąd zwracamy uwagę na zapewnienie naszym Klientom doskonałej jakości po możliwie najbardziej przystępnych cenach. W tej kategorii prezentujemy szeroki wybór puszkowych filtrów oleju oraz wkładów filtracyjnych.

Filtr  oleju DONALDSON P550910 Filtr oleju DONALDSON P550910
Producent: zam. CLARK
Cena: 247,55 zł
szt.
zobacz więcej

Filtr oleju najwyższej jakości         

Olej silnikowy, nawet ten o doskonałym składzie i reprezentujący wysoką jakość, może zawierać zanieczyszczenia. W trakcie użytkowania pojazdu lub maszyny, w silniku mogą osadzać się te niepożądane substancje, co niejednokrotnie prowadzi do poważnych awarii. Zapobiec temu można regularnie wymieniając filtr oleju na nowy i niezawodny. Pośród filtrów oleju oferowanych przez nasz sklep dostępne są zarówno wkłady filtrów oleju oraz filtry oleju puszkowe. Wkłady do filtrów oleju, w odróżnieniu od puszkowego filtru oleju mogą zostać umieszczone bezpośrednio w obudowie bądź zostać zintegrowane w silniku. To właśnie dzięki temu, że wymianie podlega jedynie wkład olejowy, są one rozwiązaniem bezpiecznym dla naszego środowiska. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na sam wkład filtrów oleju, czy jednak na filtry oleju puszkowe, to możesz mieć pewność, że otrzymasz produkt najwyższej jakości. Szeroki wybór oraz atrakcyjne ceny gwarantują udane zakupy nawet dla najbardziej wymagających klientów!

Filtr oleju do Twojego pojazdu

Niesamowicie ważną kwestią jest regularna wymiana filtru oleju. Filtr oleju smaruje wszelkie współpracujące części silnika, odprowadza ciepło i usuwa obecne w silniku osady, dlatego jest też jednym z najczęściej wymienianych filtrów. Jazda samochodem z zużytym filtrem oleju nie tylko może przyczynić się do wzrostu poziomu zużycia paliwa oraz spadku mocy silnika, ale także może spowodować jego awarię. Z tego powodu warto tego pilnować i wymieniać filtr oleju na bieżąco. W naszym asortymencie posiadamy ogromny wybór zarówno filtrów oleju puszkowych, jak i samych wkładów filtrów oleju w bardzo atrakcyjnych cenach. Szeroki asortyment pozwala na idealne dopasowanie filtru do swoich potrzeb.

Filtry oleju – szeroki wybór w sklepie Filterland

W tej kategorii umieściliśmy filtry oleju przeznaczone do samochodów oraz innych pojazdów i maszyn silnikowych. Są one bardzo chłonne, wysoko skuteczne, odporne na trudne warunki zewnętrzne, w tym wysoką temperaturę i jej zmiany. Ogromna różnorodność dostępnych modeli filtrów oleju pozwala na optymalne dopasowanie do danego pojazdu bądź maszyny silnikowej. Tego typu część jest najczęściej wymienianym filtrem w motoryzacji, stąd zwracamy uwagę na zapewnienie naszym Klientom doskonałej jakości po możliwie najbardziej przystępnych cenach. W tej kategorii prezentujemy szeroki wybór puszkowych filtrów oleju oraz wkładów filtracyjnych. Jeżeli poszukujesz najlepszego filtru oleju do swojego samochodu, to trafiłeś idealnie! Mamy tu wszystko, czego potrzebujesz.

Warto przeczytać

Różnica w oleju 5w30, a 50w40

Ile trwa wymiana oleju i co jaki czas powinno się ja robić?

Jaki filtr oleju wybrać?

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl