Opcje przeglądania

Witaj w sklepie FilterLand

Cena
  • od
    do

Filtr hydrauliczny powrotny

Filtry hydrauliczne powrotne in-line

Zastosowanie odpowiednich filtrów jest jedną z podstaw sprawnej pracy układu hydraulicznego. Ich zadaniem jest oczyszczenie wykorzystywanego medium, np. oleju mineralnego. Proces filtrowania może odbywać się w różnych miejscach układu. Jednym z nich jest linia pomiędzy wyjściem układu hydraulicznego a zbiornikiem. W tej lokalizacji montuje się filtry powrotne. To ostatni element instalacji, który oczyszcza medium przed przelaniem do zbiornika.

Sprawność i wydajność układu

Przedstawiamy szeroki wybór wysokiej jakości filtrów hydraulicznych powrotnych. Proponujemy profesjonalne rozwiązania, które charakteryzują się trwałością i niezawodnością. W asortymencie znajdziesz produkty o zróżnicowanych parametrach, co pozwoli na wybór optymalnego produktu. W opisach filtrów znajdziesz szczegółowe informacje o wymiarach, przepływie i przyłączach. Sprawdź naszą ofertę i postaw na nowoczesne standardy filtracji!

Jakie zalety ma filtr hydrauliczny powrotny?

Filtr hydrauliczny powrotny można docenić przede wszystkim za:

  • skuteczną ochronę komponentów,

  • zapobieganie kawitacji,

  • utrzymanie czystości oleju,

  • zmniejszenie kosztów eksploatacji urządzeń.

Filtr skutecznie chroni zatem kluczowe części systemu hydraulicznego przed uszkodzeniami, które wynikają z zanieczyszczeń.

Jak wybrać filtr hydrauliczny?

Wybierając filtr hydrauliczny typu in-line powrotny, powinieneś uwzględnić kwestie związanie między innymi z dokładnością filtrowania, a także ze sposobem pracy. Uwzględnij również złącza, w które został wyposażony filtr i jego dodatkowe elementy. Spore znaczenie powinna mieć także dla Ciebie wrażliwość elementów układu na zanieczyszczenia, a także to gdzie filtr będzie zlokalizowany w układzie hydraulicznym. 

Pamiętaj też o tym, że odpowiedni filtr hydrauliczny musi być odporny nie tylko na ciśnienie, ale również na temperaturę w układzie oraz w otoczeniu, w jakim pracuje. W innym bowiem przypadku może dojść do uszkodzenia tego elementu, a co za tym idzie do zanieczyszczenia cieczy hydraulicznej. 

Dlaczego nasza oferta?

Wybierz naszą ofertę, jeśli zależy Ci na filtrach hydraulicznych od najlepszych producentów. Stawiamy bowiem na wyłącznie uznane w branży marki. Postaw na nas także wtedy, gdy zależy Ci na możliwości skorzystania z profesjonalnego wsparcia naszych doradców. Wystarczy bowiem, że się z nami skontaktujesz, a zatrudnieni u nas specjaliści podzielą się z Tobą ekspercką wiedzą, wskazując jednocześnie najlepsze zakupowe rozwiązania. 

Sporym atutem naszej oferty jest również błyskawiczna realizacja zamówień. Jeżeli więc wybierzesz dla siebie odpowiedni produkt, już w ciągu paru najbliższych dni pojawi się on w Twojej firmie. Serdecznie zapraszamy zatem do zapoznania się z dostępnymi filtrami, do kontaktu z nami w przypadku jakichkolwiek pytań, a także do składania zamówień na naszej stronie internetowej. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl