Mata Columbus E423362 5 warstw + włóknina FILTR COLUMBUS E423362

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 312,00 zł 312.00
ilość szt.
Ocena: 0
Producent: Columbus
Kod produktu: E423362

Opis

ZASTOSOWANIE:

LAKIERNIE,

Filtr Eurospura Standard Colombus ROZMIAR 1,06m x 10m rolka 5 warstw i włóknina.

Filtr wykonany z 5 warstw naciętego w "plaster miodu" papieru typu KRAFT i włóknina. Kolejne warstwy charakteryzuje drobniejsze nacięcie co zapewnia progresywną strukturę filtra. Konstrukcja filtra zapewnia wgłębną chłonność przy zachowaniu stałej różnicy ciśnień przepływu powietrza i doskonałe parametry wentylacji.

Firma Columbus dzięki prowadzonym pracom badawczym i wieloletniej praktyce, opracował system oczyszczania powietrza dający doskonałe wyniki zarówno pod względem zdolności zatrzymywania cząstek jak wszechstronności zastosowania. System dostosowany jest do wszystkich używanych obecnie w przemyśle powłok nakładanych metodą rozpylania, zachowując przy tym bardzo korzystny stosunek jakości do ceny. Zasady zatrzymywania rozpylonych cząsteczek farby Opracowane przez Columbus filtry wykorzystują zasadę filtra zderzeniowego. Produkowane są z wielu warstw niepalnego papieru KRAFT, który został odpowiednio nacięty i rozciągnięty. Poszczególne warstwy ułożone są tak, aby przepływ medium przez filtr był maksymalnie turbulentny. Dzięki temu zwiększa się kontakt cząstek stałych z przegrodami filtra a w rezultacie rośnie jego skuteczność. 

Ze względu na dużą różnorodność farb i lakierów pod względem ich właściwości, Columbus opracował filtr EUROSUPRA, będący połączeniem filtra zderzeniowego opisanego powyżej z dodatkową warstwą filtracyjną z włókna syntetycznego. Taka konstrukcja pozwala na równomierne rozłożenie zatrzymanych cząstek w całym przekroju filtra. Cecha ta wpływa w znaczący sposób na wzrost żywotności materiału filtracyjnego, co w rezultacie pozwala obniżyć koszty eksploatacyjne instalacji.

 

COLUMBUS STANDARD E423362   -  5 warstw + włóknina

Cena 1 rolki  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl